Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
NiggaZ

Ano NiggaZ , je to už tak trochu nostalgie. Byl to klan, který jsem založil s Imperou.  Stále máme web pro NiggaZ :

www.niggaz.wbs.cz

www.freewebs.com/clanniggaz

Hodně z vás se ptá, jestli jsme zanikli. Odpověď je NE!

Stále existujeme. Jen už ne moc veřejně. Stále hrajeme CW´s.

Důvod, proč jsme už nejsme moc vidět je, že Impera letí 3.1.2007 na rok na Nový Zéland. A neví jestli tam bude mít internet. A i když bude mít, tak je tam časový posun o 10 hodin.

Další věc je, že smilercz se rozhodnul úplně skončit s hraním PB2. Já jeho rozhodnutí beru, ale pro klan je to obrovská ztráta. Navíc patřil mezi 3 hlavní členy (já, IMPERA a smilercz).

Stále funguje channel na IRC #niggaz.

Na public serverech tag NiggaZ už ale moc hrát neuvidíte. Dáváme si ho už jen na CW´s.

V každém případě znamenal tento klan velký průlom v českých dějinách PB2. Bez pochyby jsme byli nejlepší v ČR. Je pravda, že jsme později brali hlavně hráče ze zahraničí, ale základ byli Češi. Za celou historii klanu jsme nezaznamenali prohru v opravdovém CW s jiným českým klanem. Pevně věřím, že prázdné místo v ČR po našem klanu zaplní jiný klan, který dosáhne stejných výsledků a pověsti na světové lize.

Prošli jsme obdobím, kdy si z nás dělali cizí hráči většinou srandu až po období, kdy nás stejní hráči obdivovali a dokonce chtěli k nám. Je pravda, že ze začátku byl tento klan myšlen jako recese (určitě pamatujete na GODa a DIABLA :). Později se ale stal uznávaným klanem a pro mnohé vzorem. Přiznávám, že reakce na náš tag od hráčů z USA jsme fakt čekali :D

Ale jméno se vžilo a nyní se všichni ptají, kde jsou NiggaZ a nikomu už to vtipný nepřipadá.

Přeju všem klanům dlouhou existenci a hlavně úspěch ve hře. Zatím je situace mezi českými klany poměrně špatná a musím říct, že už přestávám sledovat, který klan se rozpadnul nebo přejmenoval a který vznikl opět jako nový. To totiž opravdu nemá cenu...

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek